אודות

בעסקאות נדלן מכל סוג בוחרים את המבינים בנדלן

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם עומדים לפני מהלך כלשהו בתחום המקרקעין וזקוקים לעורך דין שידאג לאינטרסים שלכם. הרשו לנו לנחש שהשאלה הראשונה שעולה בראשכם כעת היא – מה תמצאו במשרד עוד מישאל גאון שאין באף משרד אחר? ובכן, אנו שמחים ששאלתם כי זו ההזדמנות שלנו לספר לכם על ההיכרות המעמיקה שיש לעורך הדין גאון ולשאר חברי הצוות במשרד בתחום המקרעין.

אנחנו מכירים נדלן מקרוב

לאורך השנים עסק עו״ד מישאל גאון בתחום הנדל״ן ממגוון זוויות – לא רק במתן ליווי משפטי לפרויקטים גדולים. בין השאר עסק עו"ד גאון בייזום וקידום פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, ברכישת קרקעות, בתכנון ובינוי בנייני מגורים ועוד. ההיכרות הקרובה עם כל ההיבטים בתהליכים
השונים בעולם היזמות, הבינוי והמכירות חיונית לצורך הבנת הדינמיקה

הייחודית לעסקאות נדל״ן

יחד עם שאר חברי הצוות במשרד העוסקים כל אחד בתחום הנדל״ן 15 שנה לפחות, נעניק לכם את הליווי האיכותי עם פתרונות מותאמים לכל צורך בתחום המקרקעין. לא משנה אם אתם עומדים לפני קנייה או מכירה של דירה, גרים בבניין ישן שעתיד לעבור התחדשות שתשביח את ערך הדירות, מתכננים שיפוץ או מהלך מורכב יותר של שינויי רישום בטאבו – כאן תיהנו משקט נפשי וממעטפת מקצועית שתגן על האינטרסים שלכם.

במה אנו עוסקים ממש בימים אלה?

  • בקידום מספר פרויקטים של התחדשות עירונית בהיקפים גדולים, באזורים שונים בישראל
  • בליווי קבוצות רכישה, גם בתחום הפרטי וגם בנדל"ן להשקעות
  • בייצוג קבלנים קטנים וגדולים בעסקאות נדל״ן ובפרויקטים שוטפים
  • במתן ייעוץ וליווי ללקוחות פרטיים ומסחריים בתחום מיסוי הנדל״ןבליווי לקוחות פרטיים
  • בעסקאות נדל״ן, בהסכמי שיתוף ובשינויי רישום (פרצלציה) ועוד

נדל״ן זה לא בתים - אלה אנשים!

בתחום המקרקעין לא קיימים מהלכים קטנים; בכל עסקה או חוזה מעורבים המון כסף ורגש. לאורך השנים הייתה לי הזכות ללוות מאות אנשים ונשים בצמתים משמעותיים בחייהם: זוגות שהגיעו סוף סוף לדירה הראשונה; משפחות שמכרו את בית הוריהם – הקן שבו חלמו וגדלו.
משקיעים שחסכו כל חייהם כדי לרכוש נכס שיניב פירות לילדיהם. תמיד מדובר בתהליך משמעותי שמצריך ידע מקצועי רחב והרבה מעבר. זו תהיה עבורי זכות גדולה ללוות גם אתכם!

שלכם, עו״ד מישאל גאון

עורך דין מקרקעין מישאל גאון
עו״ד מישאל גאון
מנהל המשרד

שאלה? כתבו לנו:

Boo

המדריך המלא לרוכש דירה בישראל

מאיפה מתחילי ם? כמה זמן אמור לקחת התהליך? מהם ה"מוקשים" העיקריים שמהם חייבים להיזהר ו על מי לא ממש כדאי לסמוך? כל המידע החשוב מחכה לכם במקום אחד. הורידו עכשיו!

המדריך השלם למכירת ורכישת דירה בישראל!

מדריך מיוחד שילווה אותכם לאורך כל התהליך.